Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie

Szlachetna Paczka 2023r.

XXIII edycja Szlachetnej Paczki 2023 za nami.

Nasza szkoła jak co roku przyłączyła się do akcji.

W imieniu koordynatorów tegorocznej akcji Szlachetna Paczka pragniemy z całego serca podziękować za Państwa pomoc i zaangażowanie w zbiórkę. Finał akcji przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, ponieważ udało nam się spełnić wszystkie prośby i potrzeby Pani Marleny i jej rodziny.

Wśród przekazanych przez Państwa darów znalazły się takie rzeczy jak: obuwie dla wszystkich członków rodziny, artykuły plastyczne, odzież, lampa i artykuły niezbędne do wykonywania pracy manikiurzystki, zabawki dla dzieci, zastawa stołowa oraz sztućce.

Udało się także zebrać 3248,10 zł. Za pieniądze ze zbiórki zakupiliśmy: odzież dla Pani Marleny i jej dzieci, hipoalergiczne środki czystości takie jak: szampony, żele do mycia, płyny do prania i płukania ubrań przeznaczone dla alergików, żywność trwałą (kasze, ryże, makarony, kawę), słodycze dla dzieci, komplety pościeli z bajkowymi bohaterami, upominki dla dzieci, frezarkę do wykonywania manicure hybrydowego oraz karty podarunkowe do marketu.

Dzięki uprzejmości jednego z poznańskich salonów kosmetycznych udało się otrzymać w prezencie voucher na kurs manicure hybrydowego dla Pani Marleny.

Wspólnie sprawiliśmy, że ta rodzina będzie miała cudowne święta.

Wierzymy, że okazana przez Państwa dobroć już wkrótce wróci do Państwa ze zdwojoną siłą.

Jeszcze raz serdecznie Państwu dziękujemy i liczymy na Państwa pomoc w przyszłym roku.

Koordynatorzy akcji:

Agnieszka Manikowska

Magdalena Pacyna

Halina Nowicka

Wyszukiwarka

Skip to content