Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie

Catering – zamawianie posiłków


Usługę cateringową w naszej szkole realizuje firma:
OSKAR ARTUR DUDA
62-035 RUNOWO 3/5

Szanowni Państwo,

Od 13 września 2022r. (wtorek) wprowadzamy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”.

Rejestracja jest już uruchomiona.

Rejestracja jest możliwa na stronie internetowej:

https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

Poniżej znajdują się film instruktażowy:

  • jak się zarejestrować?
  • jak płacić i zamawiać posiłki?

https://bit.ly/2J7o0xz

Jeżeli mieli już Państwo kiedyś konto w aplikacji to zostało ono zarchiwizowane, prosimy wówczas nie rejestrować się ponownie tylko zalogować się w przeglądarce internetowej, nie przez aplikację mobilną na tej stronie: https://aplikacja.zamowposilek.pl/users/sign_in

i wybrać nowego dostawcę posiłków klikając w opcję WYBIERZ DOSTAWCĘ, a następnie wybrać:

  • WOJEWÓDZTWO,
  • MIASTO,
  • MIEJSCE DOSTAW POSIŁKÓW (nowe).

Następnie uzupełnić wymagane pola (numer telefonu i numer konta do zwrotów), podać dane dziecka i ponownie wybrać MIEJSCE DOSTAWY oraz KLASĘ/GRUPĘ i kliknąć ZAPISZ.

System działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie (wybrać zestawy na poszczególne dni). Sama wpłata nie oznacza zamówienia, ponieważ nie wiadomo jakie zestawy zostały wybrane i na które dni.

Zamówienie i anulowanie obiadów jest możliwe do godz. 8:00 w dniu wydania posiłku.

Na pierwsze 5 dni od rejestracji, aby dać Państwu czas na zapoznanie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 30 zł, a więc możliwość zamawiania bez konieczności dokonania wpłaty. Środki wykorzystane z debetu należy spłacić, aby móc złożyć kolejne zamówienie.

(Debetu nie widać na koncie, stan konta będzie 0 zł. Nie oznacza to, że debetu nie ma. System pozwoli złożyć zamówienie do maksymalnie 30 zł)

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

  Jak to zrobić:

  • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką 
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Wyszukiwarka

Skip to content